• FA
Monday, March 25, 2019
    /  5
Title : برگزاری مسابقات ورزشی دهه فجر
Subtitle : به مناسبت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، يک دوره مسابقات ورزشي در دو رده آقايان و بانوان همکار در موسسه تحقيقات آب برگزار شد.
Date : 3/5/2019
time : 12:19:29
news source : روابط عمومي موسسه تحقيقات آب

Average :  5.00 |  Submitted :  121

 

 

برگزاري مسابقات ورزشي دهه فجر

به مناسبت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، يک دوره مسابقات ورزشي در دو رده آقايان و بانوان همکار در موسسه تحقيقات آب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي موسسه تحقيقات آب، در سالگشت پيروزي انقلاب اسلامي يک دوره مسابقات ورزشي شامل رشته‌هاي: فوتسال، واليبال، بدمينتون و تنيس روي ميز براي آقايان همکار و رشته‌هاي داژبال و دارت براي بانوان همکار در موسسه تحقيقات آب برگزار گرديد.

در این مسابقات و در رشته فوتسال سه‌تيم با نام‌های؛ منابع آب، پژوهشکده 1 و پژوهشکده 2 متشکل از 20 ورزشکار و در رشته والیبال نيز سه‌تيم با نام‌های؛ امیدان موسسه، جوانان موسسه و پیشکسوتان موسسه با 24 ورزشکار، در رشته تنیس روی میز 12 ورزشکار و در رشته بدمینتون با 6 ورزشکار بصورت انفرادي در رده آقایان و در دسته بانوان 15 ورزشکار در قالب سه‌تيم در رشته داژبال و 15 ورزشکار در رشته دارت بصورت انفرادي به رقابت پرداختند.

در این میان؛ در رشته والیبال تیم "پیشکسوتان موسسه" به مقام قهرمانی و تیم "جوانان موسسه" به عنوان نایب قهرمانی رسید. در رشته فوتسال نيز تیم "پژوهشکده 1" به مقام قهرمانی و تیم "پژوهشکده 2" به عنوان نایب قهرمانی دست يافت. همچنين در رشته بدمینتون؛ آقايان دکتر کریمی مقام اول، دکتر کاووسی مقام دوم و دکتر بحرینی مقام سوم را کسب نمودند و در رشته تنیس روی میز نيز آقايان فروغ جعفری به مقام اول، دکتر کاردان‌مقدم مقام دوم و نودهی به مقام سوم نائل آمدند.

در دسته بانوان همکار و در رشته داژبال از مجموع 3 تیم شرکت‌کننده، تيم سوم به مقام قهرمانی رسید و همچنين در رشته دارت؛ خانم‌ها شش‌انگشت نفر اول، جلالی نفر دوم و فراهانی به مقام سوم دست يافت.


item visited : 97

Back           print print      send to friends send to friends     news add comment news add comment
 

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0