يکشنبه, 1 بهمن 1396
عنوان : پیام نوروزی ریاست موسسه تحقیقات آب
زير عنوان : در آستانه سال نو، پيام نوروزي رييس موسسه تحقيقات آب خطاب به همکاران صادر شد.
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ 
ساعت : ۱۱:۳۰:۱۰
منبع خبر : روابط عمومي و امور بين‌الملل موسسه تحقيقات آب

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحيم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ ا لْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا  ِالَی اَحْسَنِ الْحَالِ
اي دگرگون‌کننده قلب‌ها و بينش‌ها، اي تدبيرکننده روز و شب، اي تغییردهنده احوال، حال ما را به بهترين حال تبديل فرما

همکاران عزيز و گرامي؛
 فرارسيدن بهار و دميدن حيات مجدد به کالبد بي‌جان طبيعت نشانه‌هايي است از جانب هاتف غيبي و سروش آسماني که جهان و جهانيان را به دگرگون ساختن حال‌ها و قلب‌ها فرا مي‌خواند. اکنون که دستان پرنوازش بهار، طبيعت خفته را از خواب بيدار مي‌سازد بر ماست که با ترنم دعاي يا مقلب‌القلوب به ستايش آن جميل بی‌نظیر به پا خيزيم و همگام با بهار به تسبيح ذات اقدس الهي ندا سر دهيم و رويشي دوباره را از درگاهش مسئلت نماییم.
بهار امسال عطری فراوان‌تر از بهاران گذشته و رایحه‌ا‌ی دلنوازتر از سالیان پیش دارد چرا که هم به شادی نوروز می‌نشینیم و هم ولادت نورانی خیرکثیر الهی، حضرت زهرا (عليهاالسلام) و ولادت فرزندش، معمار کبير انقلاب اسلامي، حضرت سيد روح‌الله موسوی خمينی (قدس‌سره) را جشن مي‌گيريم.
اينجانب ضمن تقدير و تشکر از زحمات کليه همکاران در سال گذشته، عيد نوروز را به شما و خانواده‌‌هاي محترمتان تبريک و تهنيت عرض نموده و سالي سرشار از برکت و معنويت توأم با شادي، کاميابي، سلامت و سعادت را براي همه از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم. همچنين عاجزانه از خداوند متعال مسألت دارم اعمال ما را در سالي که گذشت به کرم و رحمت واسعه خود بپذيرد و توفيق خدمت عطا فرمايد تا با همیاری و تشریک مساعي تمامی شما عزيزان در عرصه تحقیق و پژوهش در بخش آب کشور، سالی سراسر افتخار را رقم بزنيم.

مرتضی افتخاری
رئيس مؤسسه


نمایش تعداد بازدیدها : 672

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0